Новий сквер на Набережній коштуватиме рівнянам 19 мільйонів (ПРОЕКТ)

Нещодавно заступник міського голови Рівного з питань УЖКГ Олексій Хмилецький заявив, що в Рівному планують реконструювати сквер на вул. Набережна. При цьому зауважив , що цей проект буде кращим за улюбленим місцем рівнян - «Лебединку». Як інформує кореспондент ERVE.UA, згідно документів площа реконструкції 3, 36 га.

На цій території посадять нові дерева, встановлять дитячий майданчик з гумовим покриттям, а також спортивний майданчик з відсіву.

Розробником проекту є компанія «МБЛ Компані». Зауважимо, ця фірма часто розробляє різноманітні проекти для Управління ЖКГ. Один із них - реконструкція площі біля органного залу. Який до слова, розкритикували місцеві мешканці.

Кілька днів кореспондент ERVE.UA намагався зв’язатися із представниками «МБЛ Компані». Зрештою по телефону вдалося поговорити з автором проекту, принаймні так жінка на ім’я Оксана себе позиціонувала, однак прізвище відмовилася називати. Так само, як і вартість розробки проектно-кошторисної документації.

«Ми повністю ремонтуємо асфальтне покриття, встановлюємо нові доріжки, робимо нову організацію об’єкта. Розбиваємо всю територію на відпочинкові зони, встановлюємо дитячий та спортивний майданчик, розширюємо центральну площу, зберігаємо максимально існуюче озеленення, а також садимо нові кущі, клумби, дерева»,- розповіла п. Оксана.

Про те коли був розроблений проект жінка відмовляється сказати прокоментувавши, що все розробляється відповідно до листа замовлення. На документах, які показав Олексій Хмилецький вказаний червень. Відтак виникає питання чому досі керівництво міста мовчало про реконструкцію цього об’єкту, адже роблять його для рівнян і за гроші рівнян.


 

І сума з бюджету буде потрачена чимала - 19 мільйонів гривень.

«Гарний проект, мені подобається. Він би мав давно бути, але затримався бо проводився ремонт «шлюза». Відрізняється від інших парків тим , що там будуть інші алеї , інше оснащення, спортивний та дитячий майданчик» - зазначив міський голова Рівного Володимир Хомко.

Обіцяють, що благоустрій розпочнеться ще в цьому році і триватиме до кінця 2018-го.

Дарина ГАПОНЮК

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: