Хомко розповів про фірму, яка замість «Санкому» вивозить у Рівному сміття

Днями рівняни замість рахунків від «Самнкому», за вивезення сміття, почали отримувати платіжки від новоствореного товариства «Рівне Екосвіт». Як інформує кореспондент ERVE.UA, згідно даних ЄДР фірма була зареєстрована лише 27 вересня цього року. Її керівник – Микола Віталійович Ніколайчук. 


За словами міського голови Рівного Володимира Хомка, «Рівне Екосвіт» почало працювати за угодою, як субпідрядник.

(фото: Роман Денисюк)

«Усі в місті спостерігали за погіршенням роботи «Санкому», ситуація дійшла до критичної межі і ми мусили вживати якісь дії. Тому почали забирати частково площі «Санкому», щоб зменшити навантаження на його техніку. 

Спочатку ми забрали територію колишнього ЖКГ «Покровське» і передали її КТП 1728. Нині ж увесь приватний сектор передали «Рівне Екосвіт». Останні зараз роблять лише до моменту конкурсу. А саме до 4 червня 2018 року буде проведений загальний конкурс на визначення фірми, яка займатиметься вивезенням сміття.Призначити конкурс раніше визначеного часу ми не можемо. Зараз ведемо переговори із фірмами «Аве», «Віолія» та «Рівне Екосвіт»,- додав очільник міста.

У списку виду діяльності у ЄДР зазначено, що «Рівне Екосвіт» може займається посередництвом в розміщенні реклами у ЗМІ, збиранням безпечних відходів, відновленням відсортованих відходів (основний).

Дарина ГАПОНЮК

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: