Хочуть, аби СБУшники перевірили хто поширив фейк про заражену гепатитом воду

Директор «Рівнеоблводоканалу» Андрій Карауш написав листа в УСБУ в Рівненській області, аби ті вжили заходи реагування на недостовірну інформацію про зараження води гепатитом «А». Про це йдеться у повідомленні прес-служби РОДА.

Як раніше повідомляло ERVE.UA, інформацію про заражену воду спростували у Рівненському обласному лабораторному центрі.

«Питна вода у Рівному відповідає нормам, а чутки про зараження людей через водопровідну мережу вважає «панічно» неправдивими. Уся вода, яка подається в мережу централізованого водопостачання підлягає знезараженню гіпохлоритом натрію марки А відповідно до регламенту, погодженому в Держсанепідемслужбі. Для цього працюють автоматичні дозуючі станції та резервуари чистої води, які цілодобово охороняються, що унеможливлює проникнення сторонніх осіб на територію», - йдеться у повідомленні Андрія Карауша на сайті РОДА.

Інформацію в СБУ не коментують, оскільки заяви ще не отримали.

«Як тільки вона надійте в управління – буде розглянута. І відповідно усіх проінформуємо, і не лише водоканал. Ми змушені реагувати на усі заяви, якщо це не наша компетенція, тоді перенаправляємо у відповідні органи»,- зауважила кореспонденту ERVE.UA прес-секретар УСБУ в Рівненській області Інна Ілючок.

За її словами, ймовірно заяву передадуть кіберполіції.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: