«Експеримент на паркані» у Рівному не вдався (ФОТОФАКТ)

фото: телеканал РТБ

Логотип Рівного, виконаний в червоно-чорних кольорах – не найкращий варіант того, як можна втілювати в життя бренд міста. Після критики в соцмережах щодо встановлених емблем на новому паркані по вулиці Замковій їх влада міста вирішила змінити. Про це інформує кореспондент ERVE.UA.


Частина людей в коментарях зазначала, що на новенькому паркані новенький логотип виглядає цілком пристойно. Однак дуже багато користувачів назвали це відвертим несмаком. Міський голова Володимир Хомко – в числі останніх.- Ми замовили фірмі «Арм-Еко» огорожу для міста, і вони зі своєї ініціативи зробили декілька варіантів. Один розмістили на залізничному вокзалі (повністю оцинкований, - ред.), один - біля базару. Оскільки варіант біля базару не сподобався не тільки громадськості, а й мені, наприклад, то приймемо за основу той, що розташований на залізничному вокзалі. 

А цей на Замковій мають замалювати срібною фарбою і його не буде видно. Це був експеримент, щоб побачити, що гарніше. Вийшло не дуже. Тому доля його печальна, - прокоментував мер міста. 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: