Чого очікують відомі рівняни від 2017-го

Ілюстраційне фото: maxim-tour

2016 рік – був роком втрат, змін, розчарувань. У нас з’явилася патрульна поліція, рівненські спортсмени стали переможцями багатьох міжнародних змагань, призначали і звільняли багатьох начальників, почали відкопувати минуле і засипати його піском, купили дуобус, який через день «став» і ще чимало подій. Чого очікують від 2017-го відомі рівняни дізнався кореспондент ERVE.UA.

 

«Важко сказати, чого очікую від наступного року, все таке непередбачуване не можна і зорієнтуватися. Але хотілося б побільше розуміння від людей. Сподіваюся, що у наступному році поповниться особовий склад і ми ще краще будемо виконувати свою роботу. Хотілося б також, щоб у нашій країні нарешті настав мир. В мене коротке побажання для рівнян СВЯТКУЙТЕ ВІДПОВІДАЛЬНО»,- бажає начальник патрульної поліції Рівного Сергій Мерчук.


Власник Рівненського агентства новин ERVE.UA, співвласник сайту «Rivne Media», президент «Rivne Running Club» Сергій Ющишин впевнений, що ми можемо зробити нас самих і світ навколо кращим, потрібно лише докласти зусиль і ми все зможемо.


«2016-ий рік видався непростим. Але, певен, кожен із нас реалізував себе за ці 366 днів по-максимуму. Не потрібно думати, що з новим роком щось кардинально зміниться. Ми не можемо отак просто прокинутися в іншій країні, розбагатіти, отримати щастя.


Давайте, у Новорічну ніч не загадувати бажання про більше заробітної плати, новий одяг, купівлю авто чи квартири. Потрібно поставити собі завдання - у 2017 році знайти ще більше часу на допомогу іншим людям, благодійність, волонтерство, громадську активність. Бо наші матеріальні мрії потрібні лише нам і максимум ще 1-2 людям. А нашої з вами допомоги потребують сотні, тисячі людей.


Спробуймо загадати бажання, щоб стати добрішими, щедрішими та активнішими. І тоді в нас усе вийде. Зробимо Рівне – містом добрих та щасливих людей. З прийдешніми Новим роком та Різдвом Христовим»

Майстер спорту України міжнародного класу з плавання Михайло Романчук говорить, що основне – це здоров`я, адже якщо є здоров`я, будь-яку незгоду можна вирішити:

«Минулий рік був важким, особливо для мене, як для плавця. Проте я не падаю духом, у наступному році потрібно ще більше працювати і в цьому мені допоможуть рідні люди. Всіх рівнян дуже хочеться привітати з Новим роком та Різдвом. Щоб у всіх був новорічний настрій, щоб погане залишилось у минулому році, а у наступному було лише добро. Щоб у кожного в родині панувала злагода, а в Україні нарешті настав мир».


Комерційний директор компанії «Fine City Development», президент Рівненського джаз-клубу «ДжЕм» Сергій Гемберг називає 2016 – роком змін, проте каже, що це ще не все.

«2016 рік для України багато в чому був переломним, адже чимало зроблено і у майбутньому воно дасть свій результат. Потрібно налаштовуватись, адже наступний рік буде важкий. Нам потрібно об’єднатись і відкинути свої амбіції та упередження, і нарешті почати робити спільну справу. Все залежить лише від нас, від наших думок і від наших дій, які ми будемо реалізовувати. Потрібно вірити тільки у краще і робити все, що можна зробити на користь себе, своєї родини і країни».

Заступник голови Рівненської ОДА Світлана Богатирчук-Кривко:

«2016 рік вважали таким складним, говорили про різні перестороги, але він гідно завершився. Наступний рік має бути роком росту нашої держави та різних інфраструктур в ній, для цього є багато чинників та передумов, тому сподіваємося лише на краще. І для рівнян я бажаю, щоб у кожній сім`ї всі близькі були здорові, а в нашій державі був мир і спокій, який дасть нам нові сили».

Заслужений майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, чемпіонка Європи Наталя Прищепа у наступному році ставить собі за мету – спортивні перемоги.

http://erve.ua/images/image/%D0%BF%D1%80%D0%B8%D1%89%D0%B5%D0%BF%D0%B0%20%D0%BD%D0%B0%D0%B3%D0%BE%D1%80%D0%BE.JPG

«У минулому році не виконали всього чого хотіли, проте йдемо лише вперед. Рівнян хочеться привітати з Новим роком та прийдешніми святами. Щоб цей рік був кращий ніж минулий, щоб він приніс багато позитиву та радості, яскравих моментів, щоб у всіх збулися плани та мрії. Веселих всім свят».

Начальник управління у справах молоді та спорту РОДА Віталій Ліпський бажає рівнянам більше посміхатися, адже це зміцнює наше здоров`я і продовжує життя:


«Я рівнянам хочу побажати море позитиву. У нас зараз багато негативу, тому побільше посмішок, радості у прийдешньому році. Радійте за тих, хто робить і творить цей позитив і давайте посміхатися разом».

Вікторія МАКСИМЧУК
 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: