Чи їзда на велосипеді захоплює рівнян?

Прийшла весна, і дорослі, і малі дістали зі своїх гаражів, підвалів чи балконів двоколісних друзів. І для здоров`я корисно, і гроші на проїзд зекономити можна. Кореспондент ERVE.UA запитала перехожих рівнян чи часто вони їздять на велосипеді. 

22-річний механік Григорій Рицький:

«Я залюбки практикую поїздки на велосипеді. Щоліта пересідаю на свій двоколісний. Завжди на роботу «крутив» велосипедом. Бо часто маршрутки їздять не туди, куди мені потрібно. Цьогоріч я вже їздив великом, але зараз не дозволяє зараз погода. Взагалі велосипедом дуже зручно добиратися в будь-яку сторону міста. Наприклад, коли з Пивзаводу в центр маршруткою можна їхати 30 хвилин, то двоколісним цю відстань можна подолати за 5-7 хвилин». 

 16-річна школярка Ілона:

«Буду їздити більше велосипедом, бо мені це подобається і так набагато швидше. Часто беру участь у різного роду «покатушках», як організовуються в нашому місті. Але коли ще більше потепліє на вулиці, буду ходити пішки».

Пенсіонерка Тетяна фотографуватися не захотіла:

«Зараз по стану здоров’я не можу їздити велосипедом. Останні п’ять років вже не їжджу.Коли була молода дуже часто каталася, на роботу їздила. Взагалі молодим людям раджу пересідати на велосипеди».

16-річна школярка Анастасія:

 

«Їжджу велосипедом, бо можна гроші зекономити на проїзд. Також це дуже корисно для здоров’я. Намагаюся на вихідних кататися. Ну окрім зимової пори постійно пересуваюся на велосипеді».

21-річний рівнянин Тимур:

 

«Щодня їжджу велосипедом. Лише взимку роблю паузу. Подобаються прогулянки на двоколісному. Так гуляю із своєю собакою Ерікою: я катаюся, вона бігає. На роботу теж їжджу велосипедом, не зважаючи ні на що. І влітку постійно планую їздити двоколісним». 

30-річна рівнянка Світлана:

«На велосипеді їжджу дуже рідко, хоча вмію крутити педалі ще з дитинства. Зараз робота не дозволяє. Тому добираюся громадським транспортом. На вихідних теж, на жаль, не часто вдається поїздити».

Начальник відділу у справах студентів НУВГП Володимир Герус:

«Із задоволенням приєднався б до поїздок на велосипеді, але існує дві проблеми. По-перше, я живу за містом і треба добиратися на роботу хвилин 40 двоколісним, а друге - це місця парковки та безпека велосипеда. На жаль, не лише в нашій країні, а й в Європі дуже інтенсивно крадуть велосипеди. Підтримую поїздки на двоколісних, поки долучитися не можу, тому займаюся при нагоді різними видами спорту».

Спілкувалася Анастасія БОДНАРСЬКА 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: