Чи голосують рівняни за проекти Громадського бюджету? (ОПИТУВАННЯ)

Вже понад тиждень триває голосування за проекти Громадського бюджету Рівного. Цьогоріч буде виділено 10 мільйонів гривень на реалізацію ідей місцевих мешканців. Як ми раніше інформували, підтримати проекти можна онлайн, а також у ЦНАПі та міській раді. Кореспондент ERVE.UA запитав пересічних рівнян чи вони ходили на «вибори» і чи взагалі знають про Громадський бюджет. 

«Так, знаю про Громадський бюджет міста Рівного. Я допомагав своєму другу в написанні двох проектів це – «Набережна на Басовому куті» та «Створення сучасного міні-футбольного поля на Північному». Я вважаю ці проекти є актуальними, бо на Північному немає міні-футбольного поля і усім мешканцям міста буде приємно, якщо зроблять набережну на Басовому куті. Я вважаю, що ці проекти є актуальними, тим більше вони прийшли так багато етапів. Думаю, люди підтримають їх», - розповідає Станіслав.
 

«Ні, не знаю. Хотілось б зробити місто більш зручним для його жителів. У деяких районах Рівного є проблеми із транспортом. Наприклад біля «Рівнеобленерго» потрібно зробити розв’язку, щоб був кращий рух. Зробити об’їзду дорогу, щоб не було заторів на вулиці С.Бандери, Млинівській, Золотіївських мостах», - ім’я чоловік називати відмовився.
 

«Про Громадський проект знаю. Голосую за «Стерилізацію безпритульних котів та собак», «Навчальні заняття для рівнян пенсійного віку» та «Безпечна вулиця та комфортні умови на Словацького». Вважаю, що це потрібне для нашого міста», - розповідає пані Руслана. 

«Нічого не знаю про Громадський бюджет. Мене все влаштовує, нічого не потрібно»,- ім’я вказувати відмовився.

«Про громадський бюджет знаємо. Голосуємо лише за «Влаштування дитячого-спортивного майданчику, гімназія Престиж», бо там навчаюся наші діти», - зазначають Розалія і Олена.

«Про Громадський бюджет не чула. Вважаю що багато чого потрібно змінити в місті. В першу чергу дороги, для дітей теж треба приділяти увагу, вулиці треба щоб були чисті. Порядок в нашому місті залежить від нас», - зауважила пані Людмила.

Зауважимо, що опитування ми проводили у ЦНАПІ де стоїть скринька для голосування за проекти. Нагадаємо, що вчора відбувся перший збір паперовий анкет, дані яких згодом будуть оприлюднені на сайті Громадського бюджету. Голосування триватиме до 31-го жовтня.

Дарина ГАПОНЮК

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: