Адвоката, який обиратиме головних суддів країни, підозрюють у підробці документів? (ВІДЕО)

на фото: Павло Луцюк

Як раніше інформувало ERVE.UA, 21 липня у Рівному офіційно відкрили нове приміщення Господарського суду у Рівненській області. Серед запрошених гостей був член Вищої кваліфікаційної комісії суддів України (ВККСУ), голова Ради адвокатів Рівненської області Павло Луцюк, якого підозрюють у підробці адвокатського свідоцтва. Обрання суддів Верховного суду є найважливішою частиною судової реформи. Відтак якщо суддів обиратимуть люди із сумнівною репутацією, то це нівелює всі інші реформи, які здійснюються в Україні.

 Про підробку документів Павлом Луцюком заговорили ще у травні цього року на засіданні Ради адвокатів України. Про це тоді інформував сайт rivnepravo.com.ua

Мова йшла про те, що Павло Луцюк маючи свідоцтво під номером 41, вирішив зробити собі нове, під номером – 1. За словами заступника голови Національної Асоціації Адвокатів України (НААУ) Валентина Гвоздія, нині за цим фактом ведеться перевірка.

Окрім того, Луцюку заявляють про ще одне порушення – сумісництво посад. Адже те, що він одночасно є членом ВККСУ та головою Ради адвокатів Рівненської області суперечить Закону «Про судоустрій і статус суддів».

(УВАГА з 10 хв. відео)


Втім сам «підозрюваний» все заперечує і каже, що закону не порушував.


«По закону я поступив правильно. Я ще раз кажу, що жоден документ я не підробляв і в мене є всі 100% докази. Прийде час і покажемо. Жоден нормативний документ не передбачає, який номер має мати посвідчення. Нам з Києва дали циркуляр, навести порядок у реєстрі. Ми подивилися, що у реєстрі який мені давали були пропущені 20 чи 30 номерів. В тому числі було, я не пам’ятаю, 15 чоловік тих, що померли. Ми зібралися і рішили, щоб не було цих дир, всім тим, хто буде приходити давати ці номери. Я захотів, аби в мене був номер 1»,- зауважив у розмові з кореспондентом ERVE.UA Павло Луцюк.

На запитання чому саме цей номер Луцюк відповів:

«Бо я так захотів. Я був головою. Це жодного відношення до амбіцій немає. Сумніву в тому, що я адвокат немає ні в кого»,- наголосив він.

Прокоментував також і звинувачення щодо сумісництва: «Так можуть говорити лише безсовісні люди. Тому що мене обрали адвокати. І зараз мене звинувачують в тому, що я з адвокатами працюю. 30 вересня минулого року вступили в силу зміни до Закону «Про судоустрій і статус суддів» згідно якого я не маю права брати участі у зборах. І після 30 вересня я участі не брав. Я один-єдиний раз виступив зі звітом у травні цього року. Я ж чотири роки пропрацював. Я написав в НАЗК заяву і сказав, що хочу прозвітуватися».

Редакція ERVE.UA звернулася із запитами у компетентні органи та чекає відповіді стосовно законності та правомірності вказаних у публікації фактів.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: