У селі «Вані півмільйонна» нові махінації із землею?

Усі звичні до земельних махінацій. Цього разу їх проводять «під носом» державних структур. Мова йде про село Обарів, що у Рівненському районі. В державі діє мораторій, накладений на землі сг. Тому змінювати цільове призначення землі чи її продавати у нас заборонено. Але, як стало відомо ERVE.UA, на території, яка раніше була паями, уже видніються опори огорожі для майбутнього будівництва.


Бо цільове призначення земельних ділянок таки змінюють. Схема досить проста: власники паїв пишуть відмову на користь держави - їм платять певну суму - землю передають вже новому власнику і змінюють цільове призначення.


Ймовірно, що саме цією схемою скористався - Чугай Б.М. Адже 24 травня у Рівненському ЦНАПі він зареєстрував право власності на земельну ділянку розміром у 8.4166 га. Раніше вона була паєм, нині ж її цільове призначення – «для індивідуального садівництва». Зауважим, що ця ділянка знаходиться за межами населенного пункту.


 

 

Хоч ані в РДА, ані у ГУ Держгеокадастру в Рівненській області не змогли дати відповідь на єдине запитання: на яких підставах було змінено цільове призначення земельної ділянки під час дії мораторію?


 

У Рівненській ОДА теж мовчать. Кажуть, що ніяких рішень по даній ділянці не приймали. 

Втім цільове призначення таки було змінено, і з’явився новий власник. Цікаво й те, що після написання запитів у різні структури інформація про ділянку з кадастрової карти зникла.Нагадаємо, що Обарівська сільська рада і не така вже й «безгрішна». Адже два роки тому екс-голова Іван Тимощук побив на Рівненщині рекорд з отримання хабаря. Його підозрюють у земельних махінаціях. Після того у місцевих ЗМІ його почали називати «Ваня півмільйонна».

Відтак просимо правоохоронні органи звернути увагу на цю ситуацію та з’ясувати всі обставини зміни цільового призначення землі, а також на яких підставах Чугай Б.М отримав землю.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: