«Сірі кардинали» голови Рівненської ОДА

Днями минуло 100 днів, як очільником Рівненської ОДА був призначений Віталій Чугунніков. Майже одразу після призначення Віталій Семенович призначив собі кількох радників, а зараз кількість тих, до чиїх порад прислухається голова ОДА досягла 13 чоловік. Більшість з них – люди не публічні. 

Хто ж є «сірими кардиналами» Віталія Чугуннікова та що вони радять очільнику області – дізнавався кореспондент ERVE.UA.

Дванадцять радників Віталія Чугуннікова працюють на громадських засадах. Це Олександр Бірюков, Сергій Мініч, Петро Стецюк, Олексій Хахльов, Володимир Нестерчук, Роман Іванісов, Леонід Олексієвець, Дмитро Диновський, Володимир Муляр, Володимир Гребьонкін, Олег Адамчук та Сергій Ганджа. 

Один – по договору на постійній основі, тобто із заробітною платою. Цим єдиним радником з зарплатою є начальник Рівненського обласного управління Державного архітектурно-будівельного контролю Ігор Мічуда.

Цікаво, що за розпорядженням голови ОДА зарплата у Ігоря Мічуди зовсім невеличка – 1218 грн.


(Ігор Мічуда)

В його сферу входять питання житлово-комунального господарства, будівництва та архітектури.

Що ж до інших радників, які працюють на громадських засадах, то серед них найвідомішими є бізнесмен, власник парк-готелю «Швейцарія» й голова Рівненської обласної федерації футболу Олексій Хахльов та депутат Рівненської облради Роман Іванісов. Останній ще має бізнес і є генеральним директором  ТзОВ «Укр Нафта Пром-Альянс».


(Олексій Хахльов)

Пан Олексій Хахльов в якості радника відповідає за спортивну сферу, а пан Іванісов – за взаємодію з депутатським корпусом.


(Роман Іванісов, фото: 4 Влада)

Є серед радників два медійники – це нинішній прес-секретар голови РОДА Сергій Мініч та журналіст, SMM-менеджер та піарник Володимир Гребьонкін.


(Сергій Мініч та Володимир Гребьонкін)

Інші радники – менш відомі особи. Зокрема, пан Олександр Бірюков, за словами прес-секретаря голови ОДА Сергія Мініча, знаходиться в команді Віталія Чугуннікова з 2010-го року й відповідає за планування робочого графіку голови РОДА, організацію зустрічей та допомагає з документами.

Петро Стецюк також є членом команди Віталія Чугуннікова й займається питаннями взаємодії з бізнесом та страховими установами.

Ще двоє радників, Володимир Нестерчук та Леонід Олексієвець є членами Громадської ради при РОДА й відповідають за зв’язки з громадськими організаціями. 

Сам Володимир Нестерчук є радником отамана Рівненської обласної організації «Нащадки війська Запорозького», а Леонід Олексієвець – представник Фонду допомоги малозабезпеченим сім’ям «Рівненщина».

Є у Віталія Чугуннікова радник, який спеціалізується на зв’язках з волонтерами. Це 26-річний випускник «Острозької академії» Володимир Муляр, який працював радником й у минулого голови РОДА Сергія Рибачка.

Освітні питання в команді голови Рівненської ОДА координує колишній директор Рівненського інституту Київського університету права Дмитро Диновський

За взаємодію з правоохоронними органами та боротьбу з корупцією, за словами пре-секретаря голови РОДА Сергія Мініча відповідає радник Сергій Ганджа, який є колишнім працівником МВС.

Щодо особи Олега Адамчука, то про його функціональні обов’язки Сергій Мініч не зміг нічого розповісти. Зазначимо, що він прийнятий на посаду радника, згідно даних, наданих прес-службою РОДА відносно нещодавно – 12 березня.

Зазначимо, що до сьогоднішнього дня статус радника мав і Олексій Муляренко.


(Олексій Муляренко)

Проте він «пішов на підвищення» й стане заступником Віталія Чугуннікова.

Олександр МЕЛЬНИЧУК

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: