Пригріли-напоїли: як Харковця «пропихатимуть» на секретаря

В Рівному та області продовжується зміна обличь на керівних посадах. Цей процес триватиме у кілька етапів. Завершальним акордом, без сумніву, лише «косметичного ремонту» місцевої політики буде обрання нового секретаря Рівненської міської ради Василя Харковця.


Як раніше повідомляв кореспондент ERVE.UA у статті: «Масштабна «зміна» влади: вірний солдат Порошенка грає по-великому», керівник Блоку Петра Порошенка у Рівному Олексій Муляренко піде на підвищення, згідно з яким змінить на посаді свого товариша Віталія Чугуннікова. А нинішнього керівника області чекають у Києві. Хоч «губернатор» ще не вирішив, яку пропозицію із двох йому обрати, та наступне, імовірне, його місце роботи буде в Адміністрації Президента України. Адже координація роботи для нього ближча, ніж щоденна рутина заступника віце-міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадія Зубка.Цікавість ситуації полягає у тому, що нинішній керівник управління освіти Рівненського міськвиконкому Василь Харковець навіть після того, як Олексій Муляренко складе свої повноваження, не потрапить до зали Рівненської міської ради. А це означає, що мер Рівного Володимир Хомко не зможе «делегувати» Харковця в секретарі ради через відсутність в нього депутатського мандата. Адже перед ним у внутрішньопартійному рейтингу стоїть начальник шляхово-експлуатаційне управління автомобільних доріг Рівного Віктор Климук.

Харковець є системним чиновником та людиною наближеною до Володимира Хомка. Колишній вчитель історії пішов на верх після того, як зайняв крісло директора школи №26 у Рівному. Під час влади «помаранчевої команди» Віктора Матчука він очолив Гощанську РДА.Завдяки покровительству багаторічного міського голови Рівного на місцевих виборах у 2015 році Харковець потрапив у «десант» щасливчиків, які «злилися» у виборчому списку «Солідарності». Єдиним виходом присвоєння важливої посади нинішньому начальнику освіти буде його «пропихання». Це можливо після того, як Климук напише заяву про свій відвід. Схилити його це зробити – є завершальним і важливим завдання для керівника Рівненської «Солідарності» Олексія Муляренка.«Зараз рано говорити про мого наступника, адже я займаю посаду секретаря Рівненської міської ради. До мого призначення не потрібно нічого гадати…Харковець може стати депутатом Рівненської міської ради, якщо хтось перед ним відмовиться. Від рейтингу мало що залежить, адже й останній номер виборчого списку за подібної ситуації зможе стати першим», - прокоментував ситуацію ймовірно майбутній керівник Рівненщини Олексій Муляренко.

От так і виходить, що кандидатів, за яких люди не надто хочуть голосували на виборах, можуть легко перетасувати у виборчій колоді так, щоб вони стали депутатами, а згодом навіть секретарями міської ради. Головне – бути під впливовим «крилом» та підходити до загальної картини гри. 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: