Волонтерів Рівненщини запрошують до участі в національному конкурсі

Благодійників і волонтерів Рівненщини запрошують до участі у ІV Національному конкурсі «Благодійна Україна». Триває збір заявок на участь у Національному конкурсі «Благодійна Україна – 2015», організатором якого є Асоціація благодійників України.


У конкурсі можуть брати участь благодійники, які надавали благодійну допомогу для вирішення актуальних суспільних проблем у період з 1 січня по 31 грудня 2015 року; благодійні ініціативи, реалізація яких була здійснена у зазначений період; суспільні інституції, які у цей період провадили діяльність, спрямовану на розвиток і підтримку благодійності в Україні, представники ЗМІ.

Переможців визначатимуть у таких номінаціях:
1.Благодійник: компанія – великий бізнес.
2.Благодійник: компанія – середній бізнес.
3.Благодійник: малий бізнес (в т.ч. фізична особа – підприємець).
4.Благодійник: фізична особа.
5.Благодійник: загальноукраїнський (в тому числі міжнародний) благодійний фонд (організація).

Кінцевий термін подачі заявок – 15 лютого 2016 року. Церемонія нагородження переможців пройде у березні 2016 року в Києві.

Національний конкурс «Благодійна Україна», заснований у 2012 році. За три роки проведення конкурсу у ньому взяли участь близько 800 благодійників – компаній, організацій, установ та фізичних осіб. Кращі з кращих українські благодійники отримують унікальну нагороду – бурштинового «Янгола добра» («благодійний «Оскар»). Починаючи з 2015 року, співорганізатором конкурсу виступає Міністерство соціальної політики України, яке запровадило в його рамках номінації для відзначення волонтерів.

Детальніша інформація за телефонами (044) 537-12-80, (063) 97-78-078, e-mail: konkurs.blago@gmail.com, http://blagoukraine.org.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: