Відбудеться конкурс молодих дизайнерів «1Look»

В рамках 17-го сезону першої у Рівному модної події «FASHION TIME», яка відбудеться 30 та 31 березня у залі камерної та органної музики, вже традиційно відбудеться Конкурс молодих дизайнерів «1Look». Конкурс має на меті відкриття нових імен у фешн-просторі Рівного та України, розвиток талановитих особистостей у галузі моди.

Участь у конкурсі «1Look» може взяти кожен дизайнер-початківець, який прагне заявити про себе, але досі не мав можливості і потрібних коштів на пошиття власної повноцінної колекції одягу. Учаснику на розсуд журі потрібно представити лише один дизайнерський лук, який і буде показаний на подіумі професійними моделями під час показів «FASHION TIME».

Дизайнери-початківці змагатимуться у 6 категоріях:

Street style – одяг prеt-a-porte, для повсякденного використання, mass-market;
Ethno style – одяг за народними мотивами будь-якої країни світу;
Fantasy style – одяг авангардного напрямку;
Deluxe – вбрання, призначене для урочистих подій, вечірні сукні;
Dress code – уніформи, спецодяг, одяг для працівників державних структур;
Upcycling – нове життя непотрібних речей, одяг із вторинних матеріалів (текстилю, паперу, пластику тощо).

До слова, за бажанням можна брати участь у декількох номінаціях одночасно із різними луками.

Щоб взяти участь у конкурсі «1Look», необхідно:

• надіслати до 10 березня художні ескізи або професійне фото одного луку в одній із категорій на електронну адресу fashiontimerivne@gmail.com.
• заповнити електронну форму анкети-заявки за посиланням 
• продумати концепцію презентації свого образу під час фіналу.

Переможця у конкурсі обиратиме професійне журі, до складу якого входять фахівці у сфері дизайну. Вони оцінюватимуть дизайнерів за креативністю та актуальністю ідеї, відповідністю обраній номінації і сучасним тенденціям моди, цілісністю художнього рішення та за рівнем графічного подання.

Переможеців конкурсу буде три. Вони отримають подарунок від відомого українського кутюр`є Андре Тана: за 1 місце – сертифікат на один місяць безкоштовного навчання на курсі «Дизайн одягу» у Академії стилю і дизайну Андре Тана, а за 2 та 3 місце – сертифікат на один місяць безкоштовного навчання на курсі «Стиліст-іміджмейкер» у Академії стилю і дизайну Андре Тана.

Реєстрація на участь у конкурсі триватиме до 10 березня 2018 року. За більш детальною інформацією, а також для подачі заявки на участь у конкурсі телефонуйте за номером: 098 522 15 11.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: