Весняний FASHION TIME у Рівному: організатори оголосили нові конкурси

25-26 березня у Рівному відбудуться сезонні покази авторських і брендових колекцій одягу, взуття та аксесуарів об’єднані у першу модну подію FASHION TIME.


Дванадцять сезонів поспіль захід привертає увагу модників та модниць, відомих рівнян, власників брендових магазинів, місцевих дизайнерів, стилістів, акредитованих представників ЗМІ, спеціальних гостей з усієї України та з-за кордону.

В рамках тринадцятого сезону пройде Ювілейний Конкурс Best of Style і новий конкурс для дизайнерів-початківців «1Look». 

Відкритий конкурс Best of Style V. Проект проходить в рамках Першої у Рівному модної події FASHION TIME.  Ваше особисте бачення моди і стилю сезону весна-літо 2016 тепер у 7 номінаціях на вибір:

1.BABY (до 3 років).
2.KIDS (4-5 років).
3.CHILDREN (6-10 років).
4.TEEN (11-15 років).
5.YOUNG (від 16 років).
6.Me and Mom.
7.FAMILY.

Конкурс «1Look». Конкурс проводиться з метою відкриття нових імен у фешн-просторі Рівного та України, розвитку талановитих особистостей у галузі моди, а також відповідного позиціонування їх творчості серед поціновувачів авторського стилю та ексклюзивних речей і аксесуарів.

Кожен учасник Конкурсу отримає іменний сертифікат учасника проекту та стильний подарунок. Професійне журі обере переможця/переможницю у кожній номінації, які будуть нагороджені Кубками «За перемогу у Відкритому Конкурсі Best of Style V» та подарунками від партнерів заходу. Глядачі у залі з-поміж усіх луків оберуть один, який отримає спеціальну відзнаку «Глядацька симпатія».

Ви готуєте дизайнерський лук в одній із 8 категорій:

1.Casual style
2.Sport style
3.Classic style
4.Bizness style
5.Holiday style
6.Wedding style
7.Ethno style
8.Fantasy style.

Кожен дизайнер отримає іменний сертифікат учасника XІІІ сезону першої у Рівному модної події FASHION TIME, одне запрошення, фото-, відеоматеріали показу свого луку та комплект подарунків від партнерів проекту!

Переможців обере компетентне журі.

Реєстрація до 12 березня 2016 року. Детальна інформація, а також реєстрація учасників за телефонами: 067 360 51 22, 096 63 96 504.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: