У селищі біля Рівного дадуть гроші за створення логотипа

Ілюстраційне фото: TechDude.Blog

У селищі Гоща, що на Рівненщині оголосили відкритий конкурс на розробку промоційного логотипу смт. Переможець конкурсу отримає премію у сумі 5000 грн. Дедлайн - 30 червня 2017 р.

Заявки на участь у конкурсі прийматимуться із 22 квітня по 30 червня 2017 року, а саме змагання пройде у три етапи. На першому етапі відбудеться прийом конкурсних заявок та відбір 10 кращих робіт організаційним комітетом конкурсу. На другому етапі професійне журі відбере п’ять кращих робіт та відповідно їх оцінить. Третій же етап передбачає можливість оцінювання громадськістю п’яти кращих робіт, які відбере експертне журі.

Переможцем стане автор, робота якого набере найвищий сумарний бал відповідно до оцінювання журі та громадськості.

До конкурсу допускаються роботи, які розроблені як векторні графічні файли зображення та роботи, які розроблені і не у векторній графіці (звичайний намальований (чи в інший спосіб нанесений) ескіз логотипу на аркуші паперу формату А4).

Участь у конкурсі є безкоштовною та прийняти участь може як фізична особа, так і група осіб, так і юридична особа.

Уся необхідна інформація та умови конкурсу за цим посиланням: http://hoshcha-rada.gov.ua/logo-for-hoshcha/. Консультації за тел. +380365021425, або ж можна написати на hoshcha.rada@gmail.com (з позначкою в темі: «Конкурс. Консультація»).

 Джерело: ГУРТ

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: