У Рівному оголосили конкурс дитячих малюнків

фото:Фіртка

Рівненська обласна громадська організація «Комітет виборців України» в рамках проведення 13-ого Мандрівного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA на Рівненщині проводить конкурс дитячих малюнків «Права людини очима дітей». Конкурс приурочений до Міжнародного Дня захисту прав людини, який відзначається 10 грудня.
 
 
Конкурс проводиться в період з 1 до 15 грудня. Прийом робіт здійснюється до 12 грудня включно.
 
Учасником конкурсу може бути будь-яка дитина віком від 7 до 17 років, яка навчається та проживає в Рівненській області. Всі учасники будуть розподілені на дві вікові групи: 7-12 та 13-17 років.
 
 
 
Вимоги до конкурсних робіт:
1. Конкурсні роботи мають бути виконані індивідуально.
2. Техніка виконання конкурсних робіт обирається автором в довільній графічній або живописній техніці (олівці, фломастери, фарби тощо).
3. У конкурсних роботах має бути зображено бачення учасника Конкурсу щодо поняття «права людини» та недопущення їх порушень.
4. Розмір конкурсної роботи має бути у форматі А4 або А3.
5. На зворотному боці конкурсної роботи обов’язково має бути зазначено: назва роботи, прізвище, ім’я, вік автора, населений пункт, навчальний заклад, клас, номер телефону батьків або іншої контактної особи.
6. До малюнку має бути доданий короткий опис ідеї малюнку у довільній формі.
7. Надіслані конкурсні роботи не оформлюються рамками, паспарту, наклейками, надписами та іншим.
 
Всі конкурсні роботи необхідно надсилати поштою або приносити до офісу РОГО «Комітет виборців України» за адресою: м. Рівне: вул. Короленка, 6, каб. 4 чи 9 (в робочі дні з 9 до 13 години). Телефон: (0362) 26-39-43.
 
Буде організована окрема виставка кращих робіт у рамках конкурсу в Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці за адресою.
 
Всі роботи, які надійдуть на конкурс у встановлені строки, будуть публічно оприлюднені на сторінці РОГО «Комітет виборців України» в соціальній мережі Facebook (https://www.facebook.com/CVURivne/) та на офіційному сайті організації www.cvu.com.ua.
 
Переможці конкурсу в кожній віковій групі отримають грошові премії:
– 500 грн. (перше місце);
– 300 грн. (друге місце);
– 200 грн. (третє місце).
 
Деталі конкурсу – на сайті організації: http://cvu.com.ua/news/oholoshennya-konkursu-malyunkiv-prava-lyudini-ochima-ditey.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: