Триває відбір команди для міжнародних спортивних змагань Ігри Нескорених – 2017

Подати заявку на участь у національній збірній можна до 30 листопада на офіційній сторінці змагань – invictusgames.in.ua.


За підсумками відбору експертним комітетом буде сформовано збірну команду України, яка розпочне курс підготовки до Ігор. Українські спортсмени змагатимуться у 6 адаптивних дисциплінах – атлетика, стрільба з лука, веслування на тренажерах, велоспорт на шосе, пауерліфтинг та плавання.

У вересні 2017 року Ігри Нескорених пройдуть вже втретє, однак свою збірну Україна представлятиме вперше. Це одна з важливих ініціатив в галузі реабілітації учасників АТО, що отримали серйозні поранення, захищаючи свою державу.
Україна  може  представити  до 15 спортсменів.

В іграх можуть брати участь усі, хто має офіційний статус ветерана війни, як добровольці, так і військовослужбовці. До Ігор допускаються усі військові так званого «силового блоку», що отримали травми під час участі у військових діях та операціях: бійці ЗСУ, НацГвардії, Прикордонної Служби, Нацполіції.


В Іграх мають право брати участь ветерани з різного рівня травмами – наявність інвалідності не є головною вимогою.  В Офіційних правилах наведені травми, з якими допускаються військові до участі.

Проект здійснюється за підтримки Міністерства оборони України, Міністерства соціальної політики України, Міністерства молоді та спорту України, Міністерства інформаційної політики України, Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, Агенції НАТО з підтримки та постачання (NSPA), активних громадських організацій.

Перші Ігри відбулись 2014 року у Лондоні та стали яскравим свідченням того, на що здатні військові, які захищають свою країну, і наскільки незламною є їхня воля до життя. У 2016 році успіх лондонських змагань повторили Ігри у Орландо, а вже 2017 року військові спортсмени втретє зустрінуться у Торонто (Канада).

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: