Новий конкурс для громадських організацій Рівного

Управління у справах сім`ї, молоді та спорту виконавчого комітету Рівненської міської ради оголошує конкурс проектів програм, розроблених громадськими організаціями у 2018 році .

Перелік пріоритетних завдань, на розв`язання яких мають бути спрямовані проекти програм громадських організацій:

- Національно-патріотичне виховання, формування громадянської позиції, духовності, моральності, загальнолюдських цінностей у дітей та молоді.
 - Пропаганда та формування здорового способу життя у молодіжному середовищі.
- Створення умов для формування лідерських якостей та правової культури серед підростаючого покоління.
- Формування екологічної культури дітей та молоді, культури дозвілля.
- Соціальний захист дітей та волонтерська діяльність молоді.
- Просвітницька та освітня діяльність серед підростаючого покоління.

У конкурсі можуть брати участь громадські організації, що зареєстровані в установленому порядку не менше ніж один рік на момент закінчення терміну подання заявок на конкурс, статутна діяльність яких спрямована на роботу з дітьми та молоддю.

Громадська організація може подавати на конкурс одну або декілька конкурсних пропозицій, що спрямовані на широке залучення дітей та молоді.

Максимально можливий обсяг бюджетного фінансування проектів програм, розроблених громадськими організаціями, становить 75 % від загальної суми кошторису витрат на його реалізацію та не може перевищувати 40 000 гривень.

Прийом конкурсної документації здійснюється управлінням у справах сім`ї, молоді та спорту виконавчого комітету Рівненської міської ради щодня (крім вихідних і святкових днів) з 8:30 до 16:30 за адресою: м. Рівне, вул. Соборна, 30, каб. 18, довідки за телефонами: 26-25-94, 26-59-77.
Кінцевий термін подачі документів – 02.04. 2018 року.

Консультація стосовно підготовки проектів програм громадських організацій відбудеться 13 та 20 березня 2018 року о 16:00 за вищевказаною адресою.

Рішення щодо переможців конкурсу буде оприлюднене на офіційному сайті управління у справах сім’ї, молоді та спорту в тижневий термін з дня його винесення.

Деталі ТУТ

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: