На Рівненщині прикордонники шукають працівників

фото:24 Канал

Державна прикордонна служба України проводить набір на військову службу за контрактом. Працюватимуть вони у підрозділах Луцького прикордонного загону в межах Рівненської області. Серед вимог до кандидатів - досвід служби, вік від 18 до 40 років, без проблем зі здоров’ям, з повною загальною середньою освітою.

Посади: інспектор прикордонної служби, інструктор службових собак (кінологи), інспектор прикордонної служби – водіїв, інспекторів прикордонної служби – фельдшерів та інспекторів прикордонної служби – дозиметристів.

Переваги служби у прикордонниках називають: грошове забезпечення від 9000 гривень (в підрозділах охорони кордону від 10000 гривет), додаткові виплати (матеріальна допомога на оздоровлення, вирішення соціально-побутових питань тощо), можливість набуття або підвищення кваліфікацій з кінології, паспортної роботи, медичної підготовки, інженерної механіки, управління сучасними зразками озброєння та техніки, автоматизації та зв’язку,
можливість отримання вищої освіти у Національній академії ДПСУ імені Б.Хмельницького, наявність механізму виплати грошової компенсації за піднайм житла, безкоштовне кваліфіковане медичне обслуговування, санаторно-курортне лікування (оздоровлення) у відомчих закладах охорони здоров’я, безкоштовне харчування на службі ( у складі зміни прикордонних нарядів), гарантовані соціальні пільги ( як під час проходження служби так і після звільнення в запас).

З питань проходження військової служби звертатись за адресою: Рівненська область, с. Велика Омеляна, вул. Авіаторів 5а (приміщення аеровокзалу) або по тел. (096) 347-50-82, (098) 784-72-48, (0362) 61-31-71.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: