КримSOS розшукує ідеї соціальних проектів, найкращі з яких будуть реалізовані

ілюстраційне фото:vnews.agency

КримSOS і Агентство ООН у справах біженців розпочали прийом заявок на реалізацію соціальних проектів. Суспільно корисні проекти вартістю до 25 000 гривень будуть реалізовані в 17 регіонах України. 


Мета програми – підтримати переселенців в спробах самостійного вирішення їхніх проблем та захисту прав і свобод. Зі звітом по грантовій програмі за 2015 рік можна ознайомитися тут: http://bit.ly/22dF7Eb.

Хто може бути учасником:
●зареєстровані організації і незареєстровані волонтерські групи, що складаються мінімум з трьох осіб, з яких двоє є переселенцями (не менше 50% групи повинні бути переселенцями);
●волонтерська група/організація, яка активно працює в сфері допомоги переселенцям.

Вимоги до грантових заявок:
●бюджет проекту до 25 000 грн. (сума може переглядатися в окремих випадках);
●проект має некомерційний, неполітичний і недискримінаційний характер;
●проект спрямований на вирішення викликів/проблем різного характеру, з якими зіштовхуються переселенці;
●проект актуальний в регіоні його планованої реалізації;
●географія: Київська, Львівська, Тернопільська, Івано-Франківська, Закарпатська, Чернівецька, Волинська, Рівненська, Херсонська, Кіровоградська, Житомирська, Вінницька, Хмельницька, Чернігівська, Сумська, Полтавська та Черкаська області;
●довгостроковість результатів проекту;
●бажана співпраця з владою та іншими громадськими організаціями/ініціативними групами, на місцевому/національному рівнях.

Для участі у грантовій програмі необхідно заповнити заявку (доступна для завантаження на сайті КримSOS) та надіслати її на help@krymsos.com. 
 
Якщо у вас виникли питання, пишіть на help@krymsos.com або телефонуйте по буднях з 10:00 до 19:00 на (044) 364-37-28 (вартість дзвінка – за тарифом вашого оператора на номер вашого оператора).

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: