Активних рівнян запрошують на безкоштовне навчання у Майстерню лідерів громад

Міжнародний республіканський інститут в Україні (МРІ) запрошує лідерів громадських організацій та активних громадян з Рівного до участі в навчанні яке спрямоване на підготовку відповідальних та ефективних місцевих лідерів.

Ті місцеві лідери громадянського суспільства, які завершать початкову підготовку та успішно співпрацюватимуть з МРІ в рамках програми «Академія громадянина» в своєму місті, будуть рекомендовані до участі у програмах стажування за кордоном під егідою МРІ.

Всі зацікавлені кандидати зобов’язані відвідати дві навчальні сесії в Києві, а також завершити співпрацю з МРІ шляхом надання допомоги в організації та проведенні трьох сесій «Академії громадянина» у своєму місті в 2018 році.

Під час навчальних сесій буде розкрито питання запровадження реформ на місцях, мобілізації громадян, громадської думкою, публічних виступів, організації ефективних комунікацій. Також відбудуться зустрічі з лідерами думок, провідними експертами та державними службовцями.

• І навчальна сесія відбудеться 16 – 17 березня
• ІІ навчальна сесія відбудеться 23 – 24 березня

На конкурсній основі буде відібрано 20 учасників. Усі витрати, пов’язані з навчанням, проживанням, харчуванням та проїздом на всіх етапах програми, оплачуються МРІ в Україні.

Для участі у конкурсі необхідно заповнити Aплікаційну форму за посиланням до 25 лютого 2018 року включно.
Про результати відбору учасників буде повідомлено до 5 березня 2018 року. МРІ в Україні залишає за собою право не пояснювати причину відмови участі в програмі.

Зареєструватись тут.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: