Рівне: лікар швидкої шукає гроші на навчання

Андрій Стахнюк на фото праворуч

Рівнянин Андрій Стахнюк працює лікарем в обласному центрі екстреної медичної допомоги та медичних катастроф. Зазвичай за допомогою звертаються до нього, але сьогодні він просить небайдужих підтримати його фінансово. Він разом із колегами хоче взяти участь у тренінгу із підвищення кваліфікації. Навчання покращить навички виведення хворих та потерпілих зі стану клінічної смерті. Вартість навчання для трьох осіб – 5 тисяч 940 гривень.

«У кожної людини є улюблене заняття. У нашої команди - це порятунок і збереження життя. Але для цього потрібно постійно вдосконалювати свої навички, відпрацьовувати тактику ведення пацієнтів, для кожного невідкладного випадку, вчитися сучасним досягненням в нашій практиці. А ще брати участь в змаганнях по швидкій допомозі і багато іншого.

Навчатись, ділитися досвідом і навичками з людьми, які можуть реально допомогти до приїзду наших бригад, що збільшує успіх реанімаційних заходів. І у нас з`явився шанс пройти курс симуляційної медицини, який недавно відкрився в ТДМУ (Тернопіль), брати участь в чемпіонаті швидкої допомоги, в травні їх планується два по Україні.

Це не оцінений досвід, необхідний для нашої роботи, яка полягає в збереженні і порятунку життя. Нам потрібна допомога, проблеми фінансування звучать у всіх мас-медіа, але це нас не зупиняє. Кошторис трьохденного навчання реанімаційної команди з 3-людей 5940 грн. у Тернопільському державному університеті з циклу «Командна взаємодія при наданні екстреної медичної допомоги (на госпітальному та ранньому до госпітальному етапах»», - пише Андрій Стахнюк.

Номер картки ПриватБанк: 5168 7573 2428 0249. Котактний телефон: 0686498745.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: