Дубенчанка просить допомогти врятувати батькові життя

Жителька міста Дубна Рівненської області просить допомогти врятувати життя її татові Олександру Харчишину. Кілька тижнів тому чоловік дізнався, що у нього складне ураження серця.

Дубенчанка розповідає, що батьку стало погано у церкві під час Пасхального богослужіння. Він просто знепритомнів. Після того випадку вирішив звернутися до місцевих лікарів. Коли ж медики отримали результати аналізів, то одразу направили до рівненських фахівців. Ті, у свою чергу – рекомендували поїхати ще у столицю, запевнивши, що йому необхідна термінова операція.

У Києві діагноз – ділятація лівого передсердя , розширення лівого шлуночка; діастологічна дисфункція лівого шлуночка (1 тип); тяжка недостатність МК (мітрального клапана) ПММ до 2-3 ст.), невелика АК. ГЛА «+»; розширення висхідного відділу аорти – тільки підтвердили. І запевнили, що оперативне втручання дійсно необхідне. І чим раніше, тим краще.

Врятувати життя чоловіку можна, але для цього необхідна чималенька сума, яка непосильна для родини Харчишиних. За приблизними підрахунками на операцію треба понад 100 тисяч гривень.

Номер рахунку в «ПриватБанку» 5168757341492132.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: