27-річному Івану Кулакевичку необхідні гроші на пересадку кісткового мозку

27-річному жителю смт Рокитне Івану Кулакевичу потрібна термінова допомога. Чоловік інвалід ІІ групи і має діагноз «МІЄЛОДИСПЛАСТИЧНИЙ СИНДРОМ Р.А». Єдиний шанс на порятунок життя Івана - пересадка кісткового мозку.

«Хворобу виявили в лютому 2017 року, по цей час вже пройшов дуже багато курсів стаціонарного лікування в гематологічному відділенні в Рівненській обласній лікарні, оскільки через короткий проміжок часу знижуються показники життя.

Він практично весь час знаходиться в лікарні, дана хвороба є трансфузійно залежна. Впродовж всього лікування підтримують життя донорською кров`ю. Під час обстеження та лікування у Республіканському Центрі радіаційної медицини м.Гомель Республіки Білорусь, було встановлено лікарями, що мій брат потребує алотрансплантації стовбурових гемопоетичних клітин(пересадка клітин кісткового мозку).

Єдиний шанс на порятунок життя Івана - є пересадка кісткового мозку. Дану операцію проводять тільки закордонні клініки, на наш запит погодився провести державний медичний центр в Ізраїлі «RAMBAM», однак операція потребує великих коштів - 200 тисяч доларів, не підйомних для нашої сім`ї.

За весь період лікування та проведення обстежень,нами було витрачено багато коштів, оскільки ліки для підтримання організму досить дорогі та замовляти їх потрібно із-за кордону. Ми сподіваємся, що є небайдужі люди, які допоможуть нам зібрати гроші та вилікувати Івана»,- пише його брат Василь Кулакевич.

Контактний телефон: 0502102784 (Василь).

КАРТА ПРИВАТБАНК(оплата в гривнях)-Кулакевич Іван Іванович
5168 7573 2291 6117

КАРТА ПРИВАТБАНК (оплата у валюті) -Кулакевич Іван Іванович
5168 7573 3135 8178

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: