10-річній дівчинці потрібні гроші на лікування

10-річна Богдана Харковець потребує фінансової допомоги. З народження у неї вроджена вада слуху. Дівчинка з мамою та бабусею і дідусем живуть у селі Карпилівка Сарненського району. Батько Богдани не спілкується з дочкою та не хоче допомагати.

У 2015 році матері допомогли зібрати кошти на слуховий апарат. Однак, в тому ж році дівчині поставили ще один діагноз - ювенільний ідіоматичний поліміозит, грижа страховідного отвору діафрагми, ГЕРФ, недостатність кардії. Через цю хворобу дитині почало «з’їдати» руку.


 

«Зараз ми лікуємося у Рівному, Києві. Дівчинці капають хімію. Однак, щоб навіть добратися до Києва у мене немає коштів», - розповідає матір дівчинки. Матір дівчинки ніде не працює. На дитину виділяється соціальна допомога у 1300 гривень.

Кожного місяця на лікування дівчинки йде по 20 – 30 тисяч гривень. Зараз на слуховий апарат потрібно назбирати 24 тисячі гривень. У сім’ї на лікування дитини не вистачає коштів. Матір Богдани просить всіх небайдужих про допомогу. Телефон: 098-99-700-38 (Харковець Ніна Іванівна, мама дівчинки).

Джерело: Рівне-1.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: